BAD BOYS

To Forum Dla Najlepszych Z Najlepszych.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Rejestrować się ludziska!! NIE SPAMOWAĆ, SPAM = WARN.! NIE PISAĆ JEDNOLINIJKOWCÓW.! ZAPOZNAĆ SIĘ Z FAQ.!

  • Index
  •  » Śrut
  •  » Wszystko o tym co śwista nam w lufach :D

#1 2008-04-02 14:39:57

Stiffler

Pała xD

Zarejestrowany: 2008-03-31
Posty: 50
Punktów :   

Wszystko o tym co śwista nam w lufach :D

Zmiany cen, nowe marki... nio i po to jest to forum jeśli ktoś zauważyjakies zmiany na tym rynku niech daje znać...
Oprócz cen, tu dyskutujemy o kształtach, nowych nabytkach, nio i o zbiorowych zamówieniach.
4,5    5,5  ołowiany, stalowy, miedziany, wybuchowy strzalki... wtajemniczeni wiedza o czym mowa.. mysle że będzie o czym dyskutować...
Mysle że tez bedzie warto poruszyć temat o preferencjach różnych kształtow śrutu. Czyli do czego jaki uzywacie i z jakim efektem.


"Cuda się zdarzają i WARTO w nie wierzyć"

Offline

 

#2 2008-04-03 19:25:54

alien03

I'm Your Master ;]

Zarejestrowany: 2008-04-01
Posty: 83
Punktów :   

Re: Wszystko o tym co śwista nam w lufach :D

Jo cena to wiadomo na bazarku można tanio dostać.. ale nie zawsze dobra jakość więc xD
Ja ostatnio takowy nabyłem 4.5 mm, stożek, ołów, norma.


"Aby mieć szczęście, trzeba na nie zasłużyć."

Offline

 

#3 2008-04-07 19:16:16

Stiffler

Pała xD

Zarejestrowany: 2008-03-31
Posty: 50
Punktów :   

Re: Wszystko o tym co śwista nam w lufach :D

No ja się puki co w mojej całej karierze strzeleckiej, tylko poslugiwałem ołowianym śrutem, aczkolwiek jestem bardzo ciekawy efektowności śrutów miedzianych i stalowych.
Podobno bardziej niszczą sprzęt, ale ich moc jest większa. Narazie można łatwo zauważyć że gama kształtów do kalibru 5,5mm jest okrojona, więc chwale sobie grzybek zwykły, i z wersje cylindrycznym otworem.


Pozdrawiem


"Cuda się zdarzają i WARTO w nie wierzyć"

Offline

 
  • Index
  •  » Śrut
  •  » Wszystko o tym co śwista nam w lufach :D

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.parkyellowstone.pun.pl www.gildiastorm.pun.pl www.magiawyobrazni.pun.pl www.dill.pun.pl www.siatkowkarn.pun.pl