BAD BOYS

To Forum Dla Najlepszych Z Najlepszych.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Rejestrować się ludziska!! NIE SPAMOWAĆ, SPAM = WARN.! NIE PISAĆ JEDNOLINIJKOWCÓW.! ZAPOZNAĆ SIĘ Z FAQ.!

#1 2008-04-02 14:27:02

Stiffler

Pała xD

Zarejestrowany: 2008-03-31
Posty: 50
Punktów :   

Praktyka...

Tu dzielimy sie spostrzeżeniami, obserwacjami. Każdy ma inny sprzęt, pomimo np. wspolnej marki i modelu, kazdy ma inną specyfike, ale można sie doszukac cech wspólnych, a tu własnie tego szukamy
Mozna wlasnie tu zasięgnąc porad, albo powiadomić o nowinkach na rynku gadżetów do naszych wspaniałych wiatróweczek

...:::POZDRAWIAM:::...


"Cuda się zdarzają i WARTO w nie wierzyć"

Offline

 

#2 2008-04-14 19:39:16

alien03

I'm Your Master ;]

Zarejestrowany: 2008-04-01
Posty: 83
Punktów :   

Re: Praktyka...

Taa praktyka albo zdarzenia losowe - bo tak bym to nazwał. xD
Bo takim właśnie zdarzeniem jest np. rykoszet. Dla mnie to zjawisko nie codzienne bo rzadko mi się zdarza ale za to są tacy co potrafią sie postrzelić z rykoszetu w czoło hahahaha, rękę hahahah albo postrzelic osobo stojącą obok ahahahah  xD


"Aby mieć szczęście, trzeba na nie zasłużyć."

Offline

 

#3 2008-04-20 17:59:11

alien03

I'm Your Master ;]

Zarejestrowany: 2008-04-01
Posty: 83
Punktów :   

Re: Praktyka...

No to ja wam napisze ciekawostkę, którą zauważyłem podczas strzelania. A mianowicie rozchodzi się o to iż nie należy celować z naładowanej broni w głowę i inne części ciała. xD Grozi to postrzałem co skutkuje trwałym okaleczeniem ciała bądz śmiercią.


"Aby mieć szczęście, trzeba na nie zasłużyć."

Offline

 

#4 2008-04-26 21:20:34

Stiffler

Pała xD

Zarejestrowany: 2008-03-31
Posty: 50
Punktów :   

Re: Praktyka...

HAHAHA no i co?? Chodzi mi o rykoszety xD To i tak fart, że byłem wtedy postrzelony w ręke, bo na tej samej wysokości troche obok była głowa strzelajacego Łajza!! ale bylo minęło, wspólne strzelanie...
Ale postrelenie sie od rykoszetu centralnie w czoło, to juz żal
Pozdro alien niedługo jakies polowanko sie skombinuje


"Cuda się zdarzają i WARTO w nie wierzyć"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.siatkowkarn.pun.pl www.gildiastorm.pun.pl www.tuner.pun.pl www.magiawyobrazni.pun.pl www.dill.pun.pl