BAD BOYS

To Forum Dla Najlepszych Z Najlepszych.

Ogłoszenie

Rejestrować się ludziska!! NIE SPAMOWAĆ, SPAM = WARN.! NIE PISAĆ JEDNOLINIJKOWCÓW.! ZAPOZNAĆ SIĘ Z FAQ.!

#1 2008-04-02 14:59:14

Stiffler

Pała xD

Zarejestrowany: 2008-03-31
Posty: 50
Punktów :   

To co warte uwagi

Grałeś, slyszałeś, i mozesz z czystym sumieniem polecić - zrób to.. TU
Jesli nie z czystym sumieniem, to mozna polecic cos np. ze wzgledu na grywalnosc, grafike dźwięk itd... Czekamy


"Cuda się zdarzają i WARTO w nie wierzyć"

Offline

 

#2 2008-04-03 20:38:46

alien03

I'm Your Master ;]

Zarejestrowany: 2008-04-01
Posty: 83
Punktów :   

Re: To co warte uwagi

A więc ja się wypowiem na ten temat ponieważ kategoria "gry" to coś co studiuje od przeszło 7 lat ;]
Nie chce się za bardzo rozpisywć więc od razu przejdę do rzeczy. 

Więc to top 10 gier w jakie warto w życiu zagrać

10. Wolfenstein - ogółem wszystkie części lecz ja cenie sobie "Retrun to Castel". A teraz wielu graczy gra w wersje Enemy Terrytory jest to specjalna produkcja wyłącznie do multi i z tego co słyszałem nieźle kosi.
9. Tomb Raider - czyli słynna Lara Croft. Niezła babka fajnie się nią "gra" ale tżeba uwarzac w którą część bo niektóre są na prawdę do bani.. ale za to inne wymiatają. Ja osobiście polecam 2 część (ale to klasyk już), Anniversary i Legend.
8. Cossack - tak to gra strategiczna godna tego by się tu znaleźć. Jest to bardzo dobra strategia pod względem grywalności.
7. Battlefield - kolejna dobra gierka mówię tu o 1942 i vietnam. Podobno 2 też jest spoko ale ja osobiście uważam że "szału niema"
6. S.T.A.L.K.E.R - Fajowska gierka ... ma to coś w sobie co warto poznać. Fajnie pograć takim "naznaczonym" poznać jakby inne realia rzeczywistości.
5. TES IV - Oblivion - gra nad którą można spędzić wiele wiele godzin.. wiem z doświadczenia. Wciąga jednak może się zbyt szybko znudzić jeżeli "gramy bez opamiętania".

Tak teraz kilka "najsmaczniejszych" kąsków w erze gier

4. NFS - nie powiem bo każda część ma w sobie to coś co przyciąga tylu graczy. Więc moim zdaniem nawet to że już wyszło tyle części pozwala jej na 4 miejsce w TOP 10
3. Stronghold - I i Crusader. 2 tęż niczego sobie ale zatraciła już ducha serii. Świetna gra strategiczna potrafi wciągnąć na bardzo długo i mimo tego się nie znudzi. Tryb multi też wymiata. Ogółem to klasyk i  rarytas
2. AvP2 - To jest Bóstwo nie gra. Można w to grać grać i grać i nadal chcesz grać. Sam spędziłem wiele h naparzając w singla.. ale to że mam net pozwala mi na "wyrzynanie" się w sieci. Nie powiem bo jestem w tym całkiem dobry zawsze jakos w czołówce jestem o ile nie pierwszy. Ta gra w pełni zasłużyła na miejsce 2.

No i nasz WINNER uważam ze ta gra za samą popularność musi mieć pierwsze miejsce.
Call of Duty w pełni zasłużył na to by mówić o nim "Gra wszechczasów" .
Grywalność zajebista. Grafika nic dodać nic ująć. Tło muzyczne nigdy mi jeszcze nie przeszkadzało czy wadziło.
Jednym wielkim ogółem Cut Miut i maliny.
Kto nie grał niech żałuje bo nie poznał przyjemności z życia.

No i to by było na tyle taka "moja" Top lista

No to pozdro ziomy i teżsię pochwalcie w co gracie


"Aby mieć szczęście, trzeba na nie zasłużyć."

Offline

 

#3 2008-04-06 18:16:30

waleczek

Ja Yeti

Zarejestrowany: 2008-04-06
Posty: 32
Punktów :   

Re: To co warte uwagi

ja moge przedstawic swoje propozycje wymienic mozna mnostwo ale podam 10
10.silkroad-gra online ,akcja toczy sie na jedwabnym szlaku itd... warto zrwocic uwage na rozbudowany interfejs   (jak ktos nie wie co to pytac:P)
9.S.T.A.L.K.E.R.-gralem u aliena gra jest fajna dobrze zrobiona i nie ma bledow i do tego fajna grafa
8.F.E.A.R-hmm.. co to dej gry spotkalem sie z pochwalami i krytyka ale osobiscie uwazam ze warto zagrac
7.Heroes-uwielbiam ta gre swietnie zrobiona chodz ma juz swoje lata zawsze z alienem w nia gramy:p
6.Stronghold Crusader i 2-swietne odzwierciedlenie sredniowiecza i gra sama w sobie jest fajna szczegolnie w necie
5.Oblivion-gralem tez u aliena bo u mnie nie pojdzue i gra mi sie spodobala grafika wogole kosii grywalnosc jest fajna
4.Battlefield Vietnam- gra wlasciwie przeznaczona do gry przez internet ale jesli ktos nie moze sie polaczyc na serva bo ma pirata normalnie tez jest ciekawa rozgrywka , mowa o single
3.Prince of Persia- ta gra z mozgu robi koktajl i na sam widok tego tytulu galki oczne wychodza z oczodolow, gra jest wysmienita najlepsze sa te akcje w których udaje sie zabic "efektownie" przeciwnika
2.NFS-najlepsze wyscigi w jakie gralem.
1>>>>>CALL OF DUTY<<<<< tej gry nic nie pobije swietna poprostu swietna gra

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.viawwwgame.pun.pl www.zmienmyswiat.pun.pl www.czeremuchy.pun.pl www.wwe-world.pun.pl www.playrohan.pun.pl